Komentarze do:

GRZYBICA PAZNOKCI: objawy, leczenie i profilaktyka

Królewska Zielarnia | 09.09.2014 godz 23.03

z naturalnych metod najlepsze jest stosowanie olejku z drzewa herbacianego a do picia herbatka z czystka, więcej informacji na moim blogu.

odpowiedz

adelka | 27.08.2014 godz 12.36

Mnie lekarz przepisał trioxal, doustny lek, który się bierze przez tydizeń, potem 3tyg przerwy i potem znowu. Dobrze się sprawdził, paznokcie teraz wyglądają naprawdę ok. Fajne też było, że do tego można sobie ściągnąć apkę na telefon ze strony leczpaznokcie.pl, żeby przypominała, kiedy wziąć lekarstwo.

odpowiedz

weronika | 27.07.2014 godz 16.50

SCHOLL

Jakis miesiąc temu zauważyłam na paznokciu taka plamkę, zlekcewazylam to, ale to sie powieksza, u lekaza nie byłam, kupiłam w aptece scholl " preparat na grzybicę paznokci" Pytanie moje jest taki : czy ktoś już tego używał? jak długo te cholerstwo się leczy ?

odpowiedz

zagrywka | 20.07.2014 godz 20.27

mam lepszy...

pomysł,skoro męczy Cię to parę lat to na te duże paluchy proponuję domestos lub acze . Ja moczę w acze kolejny wieczór duże paluchy u stóp i w zasadzie już po pierwszym razie widzę poprawę.

odpowiedz

Lo | 17.07.2014 godz 02.52

woda utleniona + olejki

Na grzybicę paznokci polecam następujący zestaw: WODA UTLENIONA + OLEJKI. Najpierw płytkę paznokci polewać wodą utlenioną. Będzie "buzowało". Potem smarować olejkami. Jeżeli chodzi o olejki, można stosować olejki: z drzewa herbacianego, manuka, goździkowy, oregano, pichtowy, tymiankowy. Zrobić mieszankę, nakładać 2x dziennie na zainfekowane paznokcie. Dodatkowo ścierać pilniczkiem płytkę. Pozdrowienia dla wszystkich dotkniętych tym paskudztwem -.-

odpowiedz

podolog | 04.06.2014 godz 13.40

Grzybica paznokci

Grzybica paznokci to dość często spotykany problem w gabinecie podologicznym pomimo tak dużej dostępności do całej gamy preparatów zarówno farmakologicznych jak i kosmetycznych. Antybiotykoterapia doustna nie zawsze bywa skuteczna, a ponadto bardzo uszkadza żołądek i wątrobę. Nieleczona grzybica płytki paznokciowej prowadzi do nieodwracalnych i nieestetycznych zmian w jej wyglądzie, dlatego swoje podejrzenia warto skonsultować z podologiem, który oceni stan paznokci i zaproponuje odpowiednia terapię miejscową i profilaktykę przeciwgrzybiczą. PODOLOGMED Kielce ul. Złota 23 tel. 661 908 747 www.podologmed.pl

odpowiedz
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Najczęściej czytane

czytaj także