Komentarze do:

GRZYBICA PAZNOKCI: objawy, leczenie i profilaktyka

roman | 28.03.2015 godz 22.55

Preparaty przeciwko grzybicy .

Oliprox,lakier do paznokci i krem. można kupić w aptece internetowej.Obydwa preparaty rewelacyjne.

odpowiedz

jurek65 | 23.03.2015 godz 17.20

Grzybica paznokci

Proszę panstawa proszę o pomoc jak naprostszym sposobem usunąc grzybicę paznokcji

odpowiedz

Dori | 11.03.2015 godz 20.35

URGO na grzybicę paznokci

Preparta URGO jestś świetny. Mój tata na wakacjach złapał zakażenie i próbował różnych środków z marnym skutkiem, wydając przy tym spore sumy. Urgo natomiast kosztował około 40zł, a pierwsze efekty można było dostrzec po kilkunastu dniach. Tworzy taką zabezpieczającą powłoczkę na paznokciu chroniąc w ten sposób powierzchnię np. przed uderzeniami i szybko wnika w paznokieć. Dzięki temu osłabione paznokcie mogą szybciej się regenerować.

odpowiedz

kasia | 08.03.2015 godz 23.38

jak leczyc

Zalezy jaki stopień grzybicy na paznokciu, bo jak sięga na całym paznokciu to nalezy udać sie do dermatologa albo chirurga. Ja miałam tak na 1/4 paznokcia. Koleżanka poleciła mi preparat urgo. Borykałam sie długi czas z grzybica ale całe szczescie ustąpiło. Jesten zachwycona bo przynajmniej moga wyjsc na basen :)

odpowiedz

Bożena | 21.02.2015 godz 11.55

też użerałam się z grzybicą. Na początku paznokieć zrobił się kruchy i pożółknął. Farmaceutka doradziła mi lakier Steper ( bez recepty, więc mogłam już działać zanim dostałam się do lekarza ). Powiedziała, że ma dużo składników i powinno mi pomóc. Smarowałam regularnie paznokieć i było lepiej. Niestety wyleczenie całkowite grzybicy wymaga czasem sporo czasu, a ten syf lubi nawracać. ;| nadal stosuje ten lakier, starcza na długo, wydajny. Jestem naprawdę zadowolona, paznokietek ładnie odrasta i nie jest już tak paskudnie żółty…

odpowiedz

karolina | 10.02.2015 godz 23.28

grzybica

Ja wstydziłam sie chidZic na basen z takimi paznokciami, nawet nie wiem czy mozna bo dopiero pozniej dowiedziałam sie, ze to grzybica paznokci. Zrobiło mi sie tak od robienia żeli hybrydowych, podeszło mi powietrze i dostała sie woda. Jedynym szybkim ratunkiem było udanie sie do apteki, tam na półce znalazłam takie kolorowe fajne opakowanie Urgo na grzybice paznokci, wyczytałam, ze nie trzeba pilnikowac paznokci, a to plus bo moje i tak sa strasznie cienkie. Stosując przez pewien okres Urgo, wiecie co? Nie ma śladu po grzybicy. Jestem mega szczęśliwa :)

odpowiedz
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Najczęściej czytane

czytaj także