Komentarze do:

GRZYBICA PAZNOKCI: objawy, leczenie i profilaktyka

Aga | 26.10.2014 godz 16.39

Od zawsze swędzi mnie pod paznokciem

Jak w tytule, od zawsze swędzi mnie pod środkowymi paznokciami. Pod innymi nie. Ale wyglądają zdrowo, nie było nigdy na nich zmian. Mam się martwić?

odpowiedz

nowa | 24.10.2014 godz 23.30

grzybica paznokcia

nie ma co eksperymentować, polecam wizytę u dermatologa, zleci odpowiednie badania i wtedy leczenie ma sens - ja tak zrobiłam i po zastosowaniu odpowiedniego lekarstwa doustnego i lakieru pierwsze efekty były widoczne po kilku dniach (byłam w "szoku") - całe leczenie ma trwać 3 miesiące, potem odkażanie obuwia - jestem w połowie leczenia i efekty są wręcz zaskakujące, też chciałam kupić ten preparat w rossmanie, ale jak przeczytałam, że "leczenie" ma trwać rok, to wybrałam wizytę u lekarza - pani dermatolog 4 razy powiedziała, że całe szczęście, że nic nie stosowałam, bo badanie jest wiarygodne tylko wtedy, jeśli nie stosowało sie żadnych preparatów przeciwgrzybicznych

odpowiedz

Królewska Zielarnia | 09.09.2014 godz 23.03

z naturalnych metod najlepsze jest stosowanie olejku z drzewa herbacianego a do picia herbatka z czystka, więcej informacji na moim blogu.

odpowiedz

adelka | 27.08.2014 godz 12.36

Mnie lekarz przepisał trioxal, doustny lek, który się bierze przez tydizeń, potem 3tyg przerwy i potem znowu. Dobrze się sprawdził, paznokcie teraz wyglądają naprawdę ok. Fajne też było, że do tego można sobie ściągnąć apkę na telefon ze strony leczpaznokcie.pl, żeby przypominała, kiedy wziąć lekarstwo.

odpowiedz

weronika | 27.07.2014 godz 16.50

SCHOLL

Jakis miesiąc temu zauważyłam na paznokciu taka plamkę, zlekcewazylam to, ale to sie powieksza, u lekaza nie byłam, kupiłam w aptece scholl " preparat na grzybicę paznokci" Pytanie moje jest taki : czy ktoś już tego używał? jak długo te cholerstwo się leczy ?

odpowiedz

zagrywka | 20.07.2014 godz 20.27

mam lepszy...

pomysł,skoro męczy Cię to parę lat to na te duże paluchy proponuję domestos lub acze . Ja moczę w acze kolejny wieczór duże paluchy u stóp i w zasadzie już po pierwszym razie widzę poprawę.

odpowiedz
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Najczęściej czytane

czytaj także