poradnikzdrowie.pl

Zdrowie

Redakcja

Skontaktuj się z nami
Uwaga! Wszystkie pola są wymagane
skład redakcji

Redaktor naczelna:

Iza Radecka
tel. 22 59 05 257
iradecka@murator.com.pl

Zastępca redaktor naczelnej:

Justyna Nowicka
tel. 22 59 05 107
jnowicka@murator.com.pl

Sekretarz redakcji:

Hanna Guttman
tel. 22 59 05 150
aguttman@murator.com.pl

Kierownik działu medycznego:

Anna Jarosz
tel. 22 59 05 434
ajarosz@murator.com.pl

Adres redakcji:

Miesięcznik ZDROWIE
ul. Dęblińska 6, 04-187 Warszawa
tel. 22 59 05 000, 22 59 05 001
faks 22 59 05 455
zdrowie@murator.com.pl
http://www.poradnikzdrowie.pl/

Zespół redakcyjny:

Aneta Grabowska
tel. 22 59 05 437
agrabowska@murator.com.pl

Jolanta Dyjecińska
tel. 22 59 05 142
jdyjecinska@murator.com.pl

Informacje o konkursach:

recepcja@murator.com.pl

tel. 22 59 05 102

Fotoedycja:

Anna Olchowik
tel. 22 59 05 273
aolchowik@murator.com.pl

Graficy:

Paula Buler

Dyrektor kreatywny:

Rościsław Szwedow
tel. 22 59 05 276
rszwedow@murator.com.pl

reklama
Forum: Dieta w chorobie Temat: Jedzenie, które chroni przed infekcjami
Dla tych, którzy jednak wola coś bardziej pożytecznego niż otręby i jogurt polecam Śledzika z czosnkiem - http://www.smaczny.pl/przepis,sledzie_z_czosnkiem_i_majerankiem W jednym daniu mamy zalety ryb i czosnku ;)
Autor:
Forum: Co jest zdrowe? Temat: Czy fast food może być zdrowy?
Moim osobistym marzeniem jest aby fast food był zdrowy - niestety mimo wszystkich wad tego jedzenia dla naszego organizmu uwielbiam ten smak! :) nawet jak zrobisz sobie własne kotlety w domu, dodasz do nich najlepszy ...
Autor:
Forum: Kosmetyki warte kupna Temat: Krem przeciw zmarszczkom, skuteczny
Co do skuteczności kosmetyków Vichy chyba można się pokłócić :) a w codziennej pielęgnacji skóry bardzo dobrze sprawdza się najprostsza w świecie maść z witaminą A - jest nawet taka jedna która konsystencją w niczym ...
Autor:
Forum: Choroby skóry Temat: Odleżyny - trudny problem
ja wyleczylam miodem manuka- male tubki bardzo drogie,z nowej zelandi albo kanady sprowadzane. wyleczylam gleboka rane oczyszczona w czasie operacji, do tego tamponada sterylna ktora do srodka kladlam i do tego plaster draco foam, odlezyny ...
Autor:
newsletter

Co tydzień bezpłatny serwis newsów nie tylko o zdrowiu, urodzie, odchudzaniu...

zapisz się na newsletter

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.