poradnikzdrowie.pl

Zdrowie

Redakcja

Skontaktuj się z nami
Uwaga! Wszystkie pola są wymagane
skład redakcji

Redaktor naczelna:

Iza Radecka
tel. 22 59 05 257
iradecka@murator.com.pl

Zastępca redaktor naczelnej:

Justyna Nowicka
tel. 22 59 05 107
jnowicka@murator.com.pl

Sekretarz redakcji:

Hanna Guttman
tel. 22 59 05 150
aguttman@murator.com.pl

Kierownik działu medycznego:

Anna Jarosz
tel. 22 59 05 434
ajarosz@murator.com.pl

Adres redakcji:

Miesięcznik ZDROWIE
ul. Dęblińska 6, 04-187 Warszawa
tel. 22 59 05 000, 22 59 05 001
faks 22 59 05 455
zdrowie@murator.com.pl
http://www.poradnikzdrowie.pl/

Zespół redakcyjny:

Aneta Grabowska
tel. 22 59 05 437
agrabowska@murator.com.pl

Jolanta Dyjecińska
tel. 22 59 05 142
jdyjecinska@murator.com.pl

Informacje o konkursach:

recepcja@murator.com.pl

tel. 22 59 05 102

Fotoedycja:

Anna Olchowik
tel. 22 59 05 273
aolchowik@murator.com.pl

Graficy:

Paula Buler

Dyrektor kreatywny:

Rościsław Szwedow
tel. 22 59 05 276
rszwedow@murator.com.pl

Forum: Choroby układu moczowego Temat: Urolog w Poznaniu
Jeśli Pani była to już na pewno się przekonała, że super lekarz z dr Michalskiego (http://www.adammichalski.pl/#page=page-1). Kompetentny, rzeczowy urolog! Potrafi rozmawiać z pacjentem i dokładnie tłumaczy jak będzie przebiegało leczenie, ile potrwa zabieg oraz ile ...
Autor:
Forum: Depresja - grupa wsparcia Temat: Mam dość życia..:(Pomóżcie..
Aby skutecznie walczyć z depresją nie można zapomnieć o dobrym psychologu który specjalizuje się w zwalczaniu jej. Depresja dopada wiele osób którzy nie potrafią sobie poradzić z codziennymi problemami. Nieleczona depresja może nieść za sobą ...
Autor:
Forum: Modne diety Temat: Dieta odchudzająca. Jadłospis tygodniowy
Należy jest wszytsko co proponują, wszystkie podpunkty są ważne. Zamiast kawy pije sie zieloną herbatę. Powinno wogole się pić 3 szklani lub więcej zielonej herbaty na dzień. Jabblka można zastąpić innym owocem byle nie bananem.
Autor:
Forum: Modne diety Temat: Dieta odchudzająca. Jadłospis tygodniowy
Wszystkie punkty i można pić samiast kawy zieloną herbatę. Jak pijemy herbatę to tylko zieloną w ciągu dnia lub zamiast kawy.
Autor:
newsletter

Co tydzień bezpłatny serwis newsów nie tylko o zdrowiu, urodzie, odchudzaniu...

zapisz się na newsletter

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.