poradnikzdrowie.pl

Zdrowie

Redakcja

Skontaktuj się z nami
Uwaga! Wszystkie pola są wymagane
skład redakcji

Redaktor naczelna:

Iza Radecka
tel. 22 59 05 257
iradecka@murator.com.pl

Zastępca redaktor naczelnej:

Justyna Nowicka
tel. 22 59 05 107
jnowicka@murator.com.pl

Sekretarz redakcji:

Hanna Guttman
tel. 22 59 05 150
aguttman@murator.com.pl

Kierownik działu medycznego:

Anna Jarosz
tel. 22 59 05 434
ajarosz@murator.com.pl

Adres redakcji:

Miesięcznik ZDROWIE
ul. Dęblińska 6, 04-187 Warszawa
tel. 22 59 05 000, 22 59 05 001
faks 22 59 05 455
zdrowie@murator.com.pl
http://www.poradnikzdrowie.pl/

Zespół redakcyjny:

Aneta Grabowska
tel. 22 59 05 437
agrabowska@murator.com.pl

Jolanta Dyjecińska
tel. 22 59 05 142
jdyjecinska@murator.com.pl

Informacje o konkursach:

recepcja@murator.com.pl

tel. 22 59 05 102

Fotoedycja:

Anna Olchowik
tel. 22 59 05 273
aolchowik@murator.com.pl

Graficy:

Paula Buler

Dyrektor kreatywny:

Rościsław Szwedow
tel. 22 59 05 276
rszwedow@murator.com.pl

reklama
Forum: On i ona Temat: Czy zdradzasz swojego faceta/meża ?
Myślę, że każdy (a przynajmniej większość), zanim doszło do zdrady, zarzekał się że w życiu nie zdradziłyby kogoś kogo się kocha i z kim jest się w związku. Kogo by nie spytać. Odpowiedź jest zawsze ...
Autor:
Forum: Ciąża Temat: Co robić gdy ciąża wywołuje depresję
Witam. Mam 36 LAT *21 m- cznego synka oraz 4 m- czka córeczkę. Kiedy czytałam o depresji i o tym co może ja wywołać to jak bym czytała o sobie. Kiedy zaszlam w pierwszą ciążę ...
Autor:
Forum: Ciąża Temat: Jakie suplementy i witaminy w ciąży?
Niech sobie będzie czy chce, a i tak w przypadku większości kobiet niestety nic nie da.. To jest potwierdzone przez ptg, że połowa kobiet ma defekt enzymatyczny i sam kwas nie ma szans na przyswojenie. ...
Autor:
Forum: O Was, dla Was Temat: Ekipa z Newcastle - Sezon 9 Odcinek 4 Online [S09E04]
Ekipa po powrocie z Francji znowu jest razem szczęśliwa. Aaron z Marnie znowu zbliżaja sie do siebie. W 4 odcinku wydarzy sie cos niesamowitego z poprzednich serii Chcesz wiedziec wiecej odpal juz teraz najnowszy odcinek ...
Autor:
newsletter

Co tydzień bezpłatny serwis newsów nie tylko o zdrowiu, urodzie, odchudzaniu...

zapisz się na newsletter

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.