poradnikzdrowie.pl

Zdrowie

Redakcja

Skontaktuj się z nami
Uwaga! Wszystkie pola są wymagane
skład redakcji

Redaktor naczelna:

Iza Radecka
tel. 22 59 05 257
iradecka@murator.com.pl

Zastępca redaktor naczelnej:

Justyna Nowicka
tel. 22 59 05 107
jnowicka@murator.com.pl

Sekretarz redakcji:

Hanna Guttman
tel. 22 59 05 150
aguttman@murator.com.pl

Kierownik działu medycznego:

Anna Jarosz
tel. 22 59 05 434
ajarosz@murator.com.pl

Adres redakcji:

Miesięcznik ZDROWIE
ul. Dęblińska 6, 04-187 Warszawa
tel. 22 59 05 000, 22 59 05 001
faks 22 59 05 455
zdrowie@murator.com.pl
http://www.poradnikzdrowie.pl/

Zespół redakcyjny:

Aneta Grabowska
tel. 22 59 05 437
agrabowska@murator.com.pl

Jolanta Dyjecińska
tel. 22 59 05 142
jdyjecinska@murator.com.pl

Informacje o konkursach:

recepcja@murator.com.pl

tel. 22 59 05 102

Fotoedycja:

Anna Olchowik
tel. 22 59 05 273
aolchowik@murator.com.pl

Graficy:

Paula Buler

Dyrektor kreatywny:

Rościsław Szwedow
tel. 22 59 05 276
rszwedow@murator.com.pl

reklama
Forum: Ciąża Temat: Test ciążowy, jak to rozumieć?
Witam. :) Zacznę od tego iż mimo tego że mam prawie 21 lat mam nieregularną miesiączkę, nie byłam z tym u ginekologa, ani żadnego innego lekarza. Miesiączki miewam rożnie, zdarza się nawet, że co 4 ...
Autor:
Forum: Gdy trudno zostać rodzicem Temat: Test ciążowy, jak to rozumieć?
Witam. :) Zacznę od tego iż mimo tego że mam prawie 21 lat mam nieregularną miesiączkę, nie byłam z tym u ginekologa, ani żadnego innego lekarza. Miesiączki miewam rożnie, zdarza się nawet, że co 4 ...
Autor:
Forum: Leki Temat: Zakażenie układu moczowego - profilaktyka, leczenie
Ja to do tej pory nie wiedzialam o takim dzialaniu wit D. Myslalam ze ona wlasnie wzmacnia nasze kosci, a tu prosze wspomaga uklad odpornosciowy. Teraz juz rozumienm dlaczego jest wlasnie ta witaminka w urinalu. ...
Autor:
Forum: Co jest zdrowe? Temat: Dieta błonnikowa - od dziś nie od jutra! :)
A słyszałyście o rewelacyjnym Błonniku witalnym Zielony Nurt to mieszanka dwóch rodzajów ziaren: babki płesznik, babki jajowatej oraz łusek babki jajowatej. Kompozycja ziaren jest naturalnym środkiem wspomagającym przewód pokarmowy w prawidłowym funkcjonowaniu. Substancje zawarte w ...
Autor:
newsletter

Co tydzień bezpłatny serwis newsów nie tylko o zdrowiu, urodzie, odchudzaniu...

zapisz się na newsletter

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.