poradnikzdrowie.pl

Zdrowie

Redakcja

Skontaktuj się z nami
Uwaga! Wszystkie pola są wymagane
skład redakcji

Redaktor naczelna:

Iza Radecka
tel. 22 59 05 257
iradecka@murator.com.pl

Zastępca redaktor naczelnej:

Justyna Nowicka
tel. 22 59 05 107
jnowicka@murator.com.pl

Sekretarz redakcji:

Hanna Guttman
tel. 22 59 05 150
aguttman@murator.com.pl

Kierownik działu medycznego:

Anna Jarosz
tel. 22 59 05 434
ajarosz@murator.com.pl

Adres redakcji:

Miesięcznik ZDROWIE
ul. Dęblińska 6, 04-187 Warszawa
tel. 22 59 05 000, 22 59 05 001
faks 22 59 05 455
zdrowie@murator.com.pl
http://www.poradnikzdrowie.pl/

Zespół redakcyjny:

Aneta Grabowska
tel. 22 59 05 437
agrabowska@murator.com.pl

Jolanta Dyjecińska
tel. 22 59 05 142
jdyjecinska@murator.com.pl

Informacje o konkursach:

recepcja@murator.com.pl

tel. 22 59 05 102

Fotoedycja:

Anna Olchowik
tel. 22 59 05 273
aolchowik@murator.com.pl

Graficy:

Paula Buler

Dyrektor kreatywny:

Rościsław Szwedow
tel. 22 59 05 276
rszwedow@murator.com.pl

Forum: Modne diety Temat: Odchudzanie bez diety
Ja mam taki parowar u siebie w kuchni. Świetnie się sprawdza i chodzi u mnie non stop.
Autor:
Forum: Choroby układu oddechowego Temat: Jak wzmocnić odporność
Czy podawaliście swoim dzieciom probiotyki na wzmocnienie odporności? Ponoć pomagają.
Autor:
Forum: Problemy z seksem Temat: Po kilku stosunkach, na początku seksu partnerka odczuwa ból. Jak to rozwiązać?
Uprawiamy z moją dziewczyną seks od jakiegoś czasu, utrata dziewictwa sprawiła sporo bólu mojej partnerce, podobnie trzy lub cztery następne próby, gdyż pierwsza z uwagi na ból była dosyć krótka. Krwawienie ustało, po kilku następnych ...
Autor:
Forum: ABC odchudzania Temat: Dieta a energia
Mi tam najbardziej odpowiada slim coffee carmel gold. Na prawdę potrafi pobudzić człowieka i dodatkowo wspomaga odchudzanie.
Autor:
newsletter

Co tydzień bezpłatny serwis newsów nie tylko o zdrowiu, urodzie, odchudzaniu...

zapisz się na newsletter

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.