poradnikzdrowie.pl

Zdrowie

Redakcja

Skontaktuj się z nami
Uwaga! Wszystkie pola są wymagane
skład redakcji

Redaktor naczelna:

Iza Radecka
tel. 22 59 05 257
iradecka@murator.com.pl

Zastępca redaktor naczelnej:

Justyna Nowicka
tel. 22 59 05 107
jnowicka@murator.com.pl

Sekretarz redakcji:

Hanna Guttman
tel. 22 59 05 150
aguttman@murator.com.pl

Kierownik działu medycznego:

Anna Jarosz
tel. 22 59 05 434
ajarosz@murator.com.pl

Adres redakcji:

Miesięcznik ZDROWIE
ul. Dęblińska 6, 04-187 Warszawa
tel. 22 59 05 000, 22 59 05 001
faks 22 59 05 455
zdrowie@murator.com.pl
http://www.poradnikzdrowie.pl/

Zespół redakcyjny:

Aneta Grabowska
tel. 22 59 05 437
agrabowska@murator.com.pl

Jolanta Dyjecińska
tel. 22 59 05 142
jdyjecinska@murator.com.pl

Informacje o konkursach:

recepcja@murator.com.pl

tel. 22 59 05 102

Fotoedycja:

Anna Olchowik
tel. 22 59 05 273
aolchowik@murator.com.pl

Graficy:

Paula Buler

Dyrektor kreatywny:

Rościsław Szwedow
tel. 22 59 05 276
rszwedow@murator.com.pl

reklama
Forum: Fitness i rekreacja Temat: jak zmniejszyć wcięcie w talii POMOCY!!!!!
Witam was! Piszę do was ponieważ mam jeden problem. Jestem chłopakiem 18 lat i mam strasznie wielkie wcięcie w talii jak u dziewczyny. Przez to nie mogę normalnie się ubrać bo ubrania na mnie nie ...
Autor:
Forum: Choroby układu moczowego Temat: Zakażenie pęcherza u kobiet - jak je rozpoznać i sobie z nim radzić
Urinal moim zdaniem dobrze dobrane ma składniki, bo i żurawina i nawłoć.
Autor:
Forum: Pierwsza pomoc Temat: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy 3 Sezon 1 Odcinek Online
Transmisja Warsaw Shore Sezon 3 dostępna tutaj: http://bit.ly/1Brs3fh http://bit.ly/1Brs3fh
Autor:
Forum: Antykoncepcja Temat: Antykoncepcja dla zapominalskich
Problem: piatek seks, sobota do srody okres, w srode o 17 mialam wziac tabletke z nowego blistra ale zapomnialam i wzielam w czwartek o 9.00 czyli 16h za pozno. Czy w takiej syt.jest mozliwe zajscie ...
Autor:
newsletter

Co tydzień bezpłatny serwis newsów nie tylko o zdrowiu, urodzie, odchudzaniu...

zapisz się na newsletter

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.