poradnikzdrowie.pl

Zdrowie

Redakcja

Skontaktuj się z nami
Uwaga! Wszystkie pola są wymagane
skład redakcji

Redaktor naczelna:

Iza Radecka
tel. 22 59 05 257
iradecka@murator.com.pl

Zastępca redaktor naczelnej:

Justyna Nowicka
tel. 22 59 05 107
jnowicka@murator.com.pl

Sekretarz redakcji:

Hanna Guttman
tel. 22 59 05 150
aguttman@murator.com.pl

Kierownik działu medycznego:

Anna Jarosz
tel. 22 59 05 434
ajarosz@murator.com.pl

Adres redakcji:

Miesięcznik ZDROWIE
ul. Dęblińska 6, 04-187 Warszawa
tel. 22 59 05 000, 22 59 05 001
faks 22 59 05 455
zdrowie@murator.com.pl
http://www.poradnikzdrowie.pl/

Zespół redakcyjny:

Aneta Grabowska
tel. 22 59 05 437
agrabowska@murator.com.pl

Jolanta Dyjecińska
tel. 22 59 05 142
jdyjecinska@murator.com.pl

Informacje o konkursach:

recepcja@murator.com.pl

tel. 22 59 05 102

Fotoedycja:

Anna Olchowik
tel. 22 59 05 273
aolchowik@murator.com.pl

Graficy:

Paula Buler

Dyrektor kreatywny:

Rościsław Szwedow
tel. 22 59 05 276
rszwedow@murator.com.pl

reklama
Forum: On i ona Temat: Kobieto, daj sie poznać.
Witam wszystkich, jestem tu pierwszy i mam nadzieje ostatni raz. Trochę mi głupio że mam takie problemy których sam nie potrafię załatwić, zazwyczaj sam je rozwiązuje, ewentualnie z kolegami lecz w tej sprawie nie sądzę ...
Autor:
Forum: Medycyna niekonwencjonalna Temat: szukam dobrego bioeneroterapeuty
szukam bioenergoterapeuty w okolicach lublina. czy możecie kogoś polecić? Polecam Studio Holistyki w Lublinie przy ulicy Ponikwoda 56. Pani Magda i Pan Roman. www.studioholistyki.pl
Autor:
Forum: Choroby układu kostnego Temat: szukam dobrego kręgarza/chiropraktyka
witam.szukam dobrego kręgarza /chiropraktyka . rehabilitacja niewiele pomogła. znajomi doradzili mi bym poszukała dobrego specjaliste manualnego. czy możecie kogoś polecić w okolicy Lublina?
Autor:
Forum: Medycyna niekonwencjonalna Temat: szukam dobrego bioeneroterapeuty
szukam bioenergoterapeuty w okolicach lublina. czy możecie kogoś polecić?
Autor:
newsletter

Co tydzień bezpłatny serwis newsów nie tylko o zdrowiu, urodzie, odchudzaniu...

zapisz się na newsletter

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.