poradnikzdrowie.pl

Zdrowie

Redakcja

Skontaktuj się z nami
Uwaga! Wszystkie pola są wymagane
skład redakcji

Redaktor naczelna:

Iza Radecka
tel. 22 59 05 257
iradecka@murator.com.pl

Zastępca redaktor naczelnej:

Justyna Nowicka
tel. 22 59 05 107
jnowicka@murator.com.pl

Sekretarz redakcji:

Hanna Guttman
tel. 22 59 05 150
aguttman@murator.com.pl

Kierownik działu medycznego:

Anna Jarosz
tel. 22 59 05 434
ajarosz@murator.com.pl

Adres redakcji:

Miesięcznik ZDROWIE
ul. Dęblińska 6, 04-187 Warszawa
tel. 22 59 05 000, 22 59 05 001
faks 22 59 05 455
zdrowie@murator.com.pl
http://www.poradnikzdrowie.pl/

Zespół redakcyjny:

Aneta Grabowska
tel. 22 59 05 437
agrabowska@murator.com.pl

Jolanta Dyjecińska
tel. 22 59 05 142
jdyjecinska@murator.com.pl

Informacje o konkursach:

recepcja@murator.com.pl

tel. 22 59 05 102

Fotoedycja:

Anna Olchowik
tel. 22 59 05 273
aolchowik@murator.com.pl

Graficy:

Paula Buler

Dyrektor kreatywny:

Rościsław Szwedow
tel. 22 59 05 276
rszwedow@murator.com.pl

Forum: Choroby układu nerwowego i neurologiczne Temat: Gdy świat się chwieje
Hey Wszystkim. Stwerdzono u mnie polozeniowe zawroty glowy, dostalam betaserc ale moj stan sie utrzymuje , wyczytalam tez ze przy tej dolegliwosci nie skuteczne sa leki. Jestem z Krakowa , czy mozecie mi polecic dobrego ...
Autor:
Forum: Choroby układu moczowego Temat: Witam proszę o pomoc..
Witam w sumie niewiem od czego zacząć .. mam 27 lat i mam pewien problem.. Zaczelo sie to w kwietniu kiedy trafiłem do urologa z bolem jadra a wlasciwie pod nim .. Zostało rozpoznane powiekszenie ...
Autor:
Forum: Choroby autoimmunologiczne Temat: aTPO powyżej 9 tysięcy...
Witam. Od wielu lat mam problem z nieregularnym miesiączkowaniem.(czasami brak miesiączki do 8 miesięcy). Żaden ginekolog na nfz mi nie pomógł, więc poszłam do prywatnego gabinetu. (Ginekolog-Endokrynolog). Gdy byłam 5 letnią dziewczynką leczyłam się na ...
Autor:
Forum: Alkohol, narkotyki, palenie i inne uzależnienia Temat: Kac- jak sobie radzic
Są gotowe na to tablety typu alka selzer czy 2kc. Ogólnie to chodzi o to by pozbyć się alkoholu jak najszybciej z organizmu i dostarczyć do ciała to co pomaga w leczeniu. Duże dawki witamin ...
Autor:
newsletter

Co tydzień bezpłatny serwis newsów nie tylko o zdrowiu, urodzie, odchudzaniu...

zapisz się na newsletter

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.