poradnikzdrowie.pl

Zdrowie

Redakcja

Skontaktuj się z nami
Uwaga! Wszystkie pola są wymagane
skład redakcji

Redaktor naczelna:

Iza Radecka
tel. 22 59 05 257
iradecka@murator.com.pl

Zastępca redaktor naczelnej:

Justyna Nowicka
tel. 22 59 05 107
jnowicka@murator.com.pl

Sekretarz redakcji:

Hanna Guttman
tel. 22 59 05 150
aguttman@murator.com.pl

Kierownik działu medycznego:

Anna Jarosz
tel. 22 59 05 434
ajarosz@murator.com.pl

Adres redakcji:

Miesięcznik ZDROWIE
ul. Dęblińska 6, 04-187 Warszawa
tel. 22 59 05 000, 22 59 05 001
faks 22 59 05 455
zdrowie@murator.com.pl
http://www.poradnikzdrowie.pl/

Zespół redakcyjny:

Aneta Grabowska
tel. 22 59 05 437
agrabowska@murator.com.pl

Jolanta Dyjecińska
tel. 22 59 05 142
jdyjecinska@murator.com.pl

Informacje o konkursach:

recepcja@murator.com.pl

tel. 22 59 05 102

Fotoedycja:

Anna Olchowik
tel. 22 59 05 273
aolchowik@murator.com.pl

Graficy:

Paula Buler

Dyrektor kreatywny:

Rościsław Szwedow
tel. 22 59 05 276
rszwedow@murator.com.pl

reklama
Forum: Choroby męskie Temat: Zabieg wstawienia protezy implantu jądra.
Witam. Odłożyłem trochę grosza i chciałbym w końcu poprawić kosmetykę swojego ciała. Od urodzenia mam brak jądra i teraz mając już 23 lata chciałbym poprawić ten defekt poprzez wstawienie protezy implantu. Z tego co się ...
Autor:
Forum: Choroby kobiece Temat: Sposoby na suchość pochwy
wiele dziewczyn opisuje ze mialo takie jak ty problemy po porodzie, jednak nie masz sie co przejmowac, wszytsko wroci do normy z czasem:) miesnie znow beda jak kiedys, a z suchoscia mozesz radzic sobie tak, ...
Autor:
Forum: Zdrowie dziecka Temat: Przeziębione dziecko
u nas było aprawdę cieżko, ciągły katar i kaszel. byliśmy u lekarza i powiedział, ze najlepszy na te dolegliwości jest fosidal. wcześniej był na receptę ale teraz można kupić bez recepty. u nas pomógł, mam ...
Autor:
Forum: Choroby układu kostnego Temat: Ścięgno Achillesa - urazy i leczenie
tak jak ostanie wpisy , hala , piłka nożna z kolegami zryw do piłki i trzask 13.01.2015 poszło ścięgno Achillesa , wtedy jeszcze nie wiedziałem , że zerwane , udało mi się dojechać na SOR ...
Autor:
newsletter

Co tydzień bezpłatny serwis newsów nie tylko o zdrowiu, urodzie, odchudzaniu...

zapisz się na newsletter

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.