Rozgrzewka przed treningiem

wyświetleń: 36241 13.02.2017
Rozgrzewka przed treningiem uelastyczni twoje mięśnie i podniesie temperaturę ciała, dzięki czemu będziesz ćwiczyć wydajniej i zmniejszysz ryzyko wystąpienia kontuzji. Rozgrzewka przed treningiem pobudza też do pracy nasze serce i płuca, które pobierają więcej tlenu i zwiększają jego transport do mięśni. Rozgrzewka powinna więc stać się niezbędnym elementem każdego treningu. Zobacz, jakie ćwiczenia rozgrzewające proponuje nasz ekspert, Fit Mom Anna Dziedzic.

Filmy wideo w Poradnikzdrowie.pl. Oglądaj online za darmo ciekawe filmy, najlepsze wideo na takie tematy jak zdrowie, uroda, żywienie.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.