REDAKCJA 24 GODZINY - XVI Ogólnopolski Tydzień Mukowiscydo

wyświetleń: 1112 28.02.2017
Rusza XVI Ogólnopolski Tydzień Mukowiscydozy. Celami kampanii są m. in. uświadomienie i edukacja społeczeństwa, które w dużym stopniu nie wie, że to jedna z najczęściej występujących chorób rzadkich. Kampania edukacyjna odbędzie się w dniach 27 luty – 5 marca. Jest połączona z obchodami Światowego Dnia Chorób Rzadkich, który przypada na 28 lutego. Dokładny harmonogram wydarzeń dostępny jest na stronie MATIO Fundacja Pomocy Rodzinom i Chorym na Mukowiscydozę. Źródło: "24 GODZINY online.pl"

Filmy wideo w Poradnikzdrowie.pl. Oglądaj online za darmo ciekawe filmy, najlepsze wideo na takie tematy jak zdrowie, uroda, żywienie.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.