REDAKCJA 24 GODZINY - Kraków: brakuje miejsc w szpitalach

wyświetleń: 954 21.02.2017
Sytuacja w krakowskich szpitalach robi się naprawdę dramatyczna – brakuje miejsc dla najmłodszych pacjentów. Rodziców z chorymi dziećmi odsyła się do innych placówek - również poza Kraków. Krakowskie oddziały pediatryczne pękają w szwach. Sezon na infekcje w pełni – nie bez znaczenia pozostaje też wszechobecny smog, który wpływa m.in. na obniżenie odporności. – W tym roku mamy najwięcej pacjentów od dziesięciu lat, mamy pełne sale u niemowlaków i starszych dzieci – oceniła Katarzyna Przybyszewska z z Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego imienia św. Ludwika w rozmowie z ESKA INFO Kraków. Źródło: "24 GODZINY onlie.pl"

Filmy wideo w Poradnikzdrowie.pl. Oglądaj online za darmo ciekawe filmy, najlepsze wideo na takie tematy jak zdrowie, uroda, żywienie.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.