Ćwiczenia na mięśnie głębokie brzucha

wyświetleń: 661 13.02.2017
Ćwiczenia na mięśnie głębokie brzucha służą wzmocnieniu gorsetu mięśniowego, który wspiera kręgosłup i zapobiega jego przeciążeniom. Ćwiczenia z hantlami, plank z wymachem rąk, deska bokiem czy deska z unoszeniem nogi to tylko niektóre ze skutecznych sposobów na wypracowanie prawidłowej postawy ciała. Jak prawidłowo wzmacniać mięśnie głębokie brzucha? Zapoznaj się z filmem, który przygotowaliśmy z naszym ekspertem - Fit Mom Anną Dziedzic.

Filmy wideo w Poradnikzdrowie.pl. Oglądaj online za darmo ciekawe filmy, najlepsze wideo na takie tematy jak zdrowie, uroda, żywienie.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.