Ćwiczenia na ból łokcia

wyświetleń: 628 10.02.2017
Ćwiczenia na ból łokcia wykonują najczęściej osoby, u których pojawił się tzw. łokieć tenisisty, czyli ból łokcia od strony bocznej. Dolegliwość może pojawić się nie tylko u osób uprawiających sport, ale i tych długo pracujących przy komputerze. Ćwiczenia na ból łokcia w domu w wielu przypadkach pozwalają skutecznie sobie z nim poradzić. Fizjoterapeuta Adam Skowroński pokazuje, jak wykonać ćwiczenia na ból łokcia w domu.

Filmy wideo w Poradnikzdrowie.pl. Oglądaj online za darmo ciekawe filmy, najlepsze wideo na takie tematy jak zdrowie, uroda, żywienie.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.