Ćwiczenia na ból kolan

wyświetleń: 587 10.02.2017
Ćwiczenia na ból kolan wzmacniają i zwiększają elastyczność mięśni znajdujących się wokół stawu kolanowego, zwłaszcza mięśnia czworogłowego uda. Podczas wykonywania ćwiczeń na ból kolana ważna jest dokładność niż szybkość, dynamicznych ruchów należy wręcz unikać, bo mogą wzmocnić odczuwane dolegliwości. Zobacz, jakie ćwiczenia na ból kolan proponuje nasz ekspert - fizjoterapeuta Adam Skowroński.

Filmy wideo w Poradnikzdrowie.pl. Oglądaj online za darmo ciekawe filmy, najlepsze wideo na takie tematy jak zdrowie, uroda, żywienie.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.