Alergia kontaktowa u dzieci: wysypka, pokrzywka, obrzęk

wyświetleń: 10181 03.01.2011 dodał: Kaja Kraska
Alergia kontaktowa u dzieci, której objawami mogą być: wysypka, pokrzywka czy obrzęk, jest coraz częstszym problemem. Wielu specjalistów sądzi, że alergia kontaktowa u dzieci może być wywoływana zbyt dużą ilością chemii w otoczeniu. Ubranka, zabawki, pościel mogą zawierać nawet i pół tablicy Mendelejewa. Prawdopodobnie dlatego ekorodzicielstwo rośnie w siłę. Być może produkty eko, takie jak bawełna organiczna, to sposób na to, by alergia kontaktowa ominęła twoje dziecko.

Filmy wideo w Poradnikzdrowie.pl. Oglądaj online za darmo ciekawe filmy, najlepsze wideo na takie tematy jak zdrowie, uroda, żywienie.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.