Poradnik ZdrowieStomatolog › Wybielanie zębów paskami

Eksperci radzą

dr Agnieszka Sicińska - ARCHIWALNE PYTANIA I ODPOWIEDZI

stomatolog, dyrektor medyczny Centrum Stomatologicznego EURODENTAL

Wybielanie zębów paskami

Witam, Chciałabym spróbować wybielenia zębów paskami crest lub białą perłą, jednak na jedynce mam licówkę. Czy wybielenie będzie aż tak drastyczne, że efekt bardzo się będzie różnił, czy może licówkę też uda się rozjaśnić? Dodam, że z palety wybornika kolorów miałam drugi lub trzeci odcień zaraz po najbielszym.

Kiedy wybielamy zęby należy pamiętać, że tylko nasze i żywe zęby będą się wybielać. Nie wybielą się wypełnienia, licówki i korony protetyczne. Jeśli mamy wypełnienia, które po wybielaniu staną się ciemniejsze, sugeruję wymienić je dopasowując kolor do koloru wybielonych zębów. Licówki i implanty mogą stać się bielsze po zabiegu higieny jamy ustnej. Jest to zabieg podczas którego usuwamy na pomocą ultradźwięków kamień nazębny oraz płytkę nazębną i osad.

Szukasz odpowiedzi?
Bardzo prawdopodobne, że odpowiedź na nurtujące cię pytanie znajduje się już w naszej bazie.
Sprawdź to! W tym celu w okienku poniżej opisz hasłowo swój problem - postaraj się ograniczyć do trzech-czterech słów. Jeżeli wynik będzie negatywny - zadaj pytanie korzystając z formularza
Porady

Autodiagnoza - mężczyzna

badania dla panów
 
badania dla pań
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Porady – fachowe porady na temat zdrowia, porady medyczne, porady specjalistów i porady lekarzy. Znajdziesz tu porady lekarskie online na tematy dotyczące zdrowia. Dowiedz się więcej, zapytaj o objawy chorób, przyczyny, leczenie. Rzetelne porady dietetyczne, porady dietetyków, porady na temat wielu dziedzin życia. Skorzystaj z porady ekspertów. Znajdź odpowiedź i rozwiąż swoje problemy. Nie bój się pytać i zadawać pytania. Na twoje pytania czeka: stomatolog, stylistka paznokci, logopeda – pedagog, ginekolog – położnik, fizjolog żywienia, ginekolog, dietetyk, dermatolog, chirurg, chirurg naczyniowy.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.