Poradnik ZdrowieGinekolog - położnik › Wielkość pochwy

Eksperci radzą

Barbara Grzechocińska

Adiunkt Katedry i Kliniki Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Przyjmuje prywatnie w Warszawie przy ul. Krasińskiego 16 m.50 (zapisy codziennie w godzinach 8-20).

Wielkość pochwy

Moja partnerka jest dla mnie "za luźna". Wiem, że to nie ładnie tak mówić o partnerce. Jednak podczas rozmowy (nie wprost o tym), ona zapewnia mnie, że do tej pory współżyła tylko z jednym partnerem. Na dodatek twierdzi nawet, że miał ode mnie mniejszego penisa. Moje pytanie więc brzmi: czy moja partnerka mówi mi prawdę czy coś przede mną ukrywa? Czy jest możliwy taki stan rzeczy? Czy ginekolog podczas badania może w jakiś sposób jak gdyby sprawdzić "stopień eksploatacji pochwy"?

Długość i szerokość pochwy jest cechą wrodzoną i nie zależy od ilości partnerów. Podczas orgazmu u kobiety występują rytmiczne skurcze mięśni, między innymi mięśni pochwy. Skurcze te mają znaczenie dla osiągnięcia satysfakcji przez mężczyznę. Słabsze przeżywanie orgazmu może mieć różne przyczyny. Ich analizą i leczeniem zajmuje się seksuolog.

Szukasz odpowiedzi?
Bardzo prawdopodobne, że odpowiedź na nurtujące cię pytanie znajduje się już w naszej bazie.
Sprawdź to! W tym celu w okienku poniżej opisz hasłowo swój problem - postaraj się ograniczyć do trzech-czterech słów. Jeżeli wynik będzie negatywny - zadaj pytanie korzystając z formularza
Porady

Autodiagnoza - mężczyzna

badania dla panów
 
badania dla pań
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Porady – fachowe porady na temat zdrowia, porady medyczne, porady specjalistów i porady lekarzy. Znajdziesz tu porady lekarskie online na tematy dotyczące zdrowia. Dowiedz się więcej, zapytaj o objawy chorób, przyczyny, leczenie. Rzetelne porady dietetyczne, porady dietetyków, porady na temat wielu dziedzin życia. Skorzystaj z porady ekspertów. Znajdź odpowiedź i rozwiąż swoje problemy. Nie bój się pytać i zadawać pytania. Na twoje pytania czeka: stomatolog, stylistka paznokci, logopeda – pedagog, ginekolog – położnik, fizjolog żywienia, ginekolog, dietetyk, dermatolog, chirurg, chirurg naczyniowy.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.