Poradnik ZdrowieEnergoterapeutka › Utrzymująca się gorączka

Eksperci radzą

Ewa Morawska - ARCHIWALNE PYTANIA I ODPOWIEDZI

Mistrzyni SKHM Seichim i reiki, energoterapeutka i uzdrowicielka, doradca życiowy. Przyjmuje w Markach (osiedle Lisi Jar 12, tel.kom. 0 501 076 298) 

Utrzymująca się gorączka

Od trzech miesięcy mam gorączkę 38 stopni.Badania są dobre, tylko płytek krwi jest mniej - 120. Mam bóle w lewym podżebrzu. Zaczeło się od powiększonego węzła chłonnego w pachwinie, który po dwóch tygodniach wrócił do normy.Temperatura utrzymuje się nadal.

Stan podgorączkowy, który utrzymuje się tak długo sygnalizuje, że choroba tak do końca nie została wyleczona. Stan zapalny w dalszym ciągu jest aktywny. Duża gorączka świadczy też o tym, że organizm broni się i walczy. Proponuję udać się jeszcze raz do lekarza który skieruje Panią na odpowiednie badania. Do tego czasu proszę uważać na siebie, ubierać się stosownie do pogody. Proszę pić dużo wody niegazowanej, co pomoże wypłukiwać z organizmu wszelkie toksyny. Dobrze byłoby zastosować lekką dietę która wspomoże w powrocie do zdrowia. Proszę jednak bezzwłocznie udać się do lekarza, tego samego który rozpoczął leczenie.
Szukasz odpowiedzi?
Bardzo prawdopodobne, że odpowiedź na nurtujące cię pytanie znajduje się już w naszej bazie.
Sprawdź to! W tym celu w okienku poniżej opisz hasłowo swój problem - postaraj się ograniczyć do trzech-czterech słów. Jeżeli wynik będzie negatywny - zadaj pytanie korzystając z formularza
Porady

Autodiagnoza - mężczyzna

badania dla panów
 
badania dla pań
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Porady – fachowe porady na temat zdrowia, porady medyczne, porady specjalistów i porady lekarzy. Znajdziesz tu porady lekarskie online na tematy dotyczące zdrowia. Dowiedz się więcej, zapytaj o objawy chorób, przyczyny, leczenie. Rzetelne porady dietetyczne, porady dietetyków, porady na temat wielu dziedzin życia. Skorzystaj z porady ekspertów. Znajdź odpowiedź i rozwiąż swoje problemy. Nie bój się pytać i zadawać pytania. Na twoje pytania czeka: stomatolog, stylistka paznokci, logopeda – pedagog, ginekolog – położnik, fizjolog żywienia, ginekolog, dietetyk, dermatolog, chirurg, chirurg naczyniowy.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.