Poradnik ZdrowieGinekolog - położnik › Spóżniająca się miesiączka

Eksperci radzą

Barbara Grzechocińska

Adiunkt Katedry i Kliniki Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Przyjmuje prywatnie w Warszawie przy ul. Krasińskiego 16 m.50 (zapisy codziennie w godzinach 8-20).

Spóżniająca się miesiączka

Nigdy do tej pory nie miałam problemu z okresem. Zawsze zjawiał się regularnie. Nie ostatnio jednak. Zrobiłam na wszelki wypadek test ciążowy który wskazał na brak ciąży. Wiem że testy nie są wiarygodne, ale wiem też że nie było żadnej niekontrolowanej sytuacji przez którą mogłabym w tą ciąże zajść. Czy to, że miesiączka się nie pojawia może być spowodowane stresem? Poza tym wcześniej miewałam uczucie pieczenia na jajnikach. Co to może oznaczać?

Powodów braku miesiączki w terminie, poza ciążą, może być kilka, w tym wspomniany przez Panią stres. Radzę po prostu zgłosić się osobiście do lekarza. Po badaniu ginekologicznym, ewentualnie ultrasonograficznym, będzie można ustalić przyczynę i otrzyma Pani odpowiednie zalecenia. Jajniki nie pieką, albo boli Panią brzuch albo ma Pani uczucie pieczenia w pochwie. Ten problem radzę również wyjaśnić podczas wizyty u lekarza.

Szukasz odpowiedzi?
Bardzo prawdopodobne, że odpowiedź na nurtujące cię pytanie znajduje się już w naszej bazie.
Sprawdź to! W tym celu w okienku poniżej opisz hasłowo swój problem - postaraj się ograniczyć do trzech-czterech słów. Jeżeli wynik będzie negatywny - zadaj pytanie korzystając z formularza
Porady
Pytania do eksperta
  
  

Autodiagnoza - mężczyzna

badania dla panów
 
badania dla pań
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Porady – fachowe porady na temat zdrowia, porady medyczne, porady specjalistów i porady lekarzy. Znajdziesz tu porady lekarskie online na tematy dotyczące zdrowia. Dowiedz się więcej, zapytaj o objawy chorób, przyczyny, leczenie. Rzetelne porady dietetyczne, porady dietetyków, porady na temat wielu dziedzin życia. Skorzystaj z porady ekspertów. Znajdź odpowiedź i rozwiąż swoje problemy. Nie bój się pytać i zadawać pytania. Na twoje pytania czeka: stomatolog, stylistka paznokci, logopeda – pedagog, ginekolog – położnik, fizjolog żywienia, ginekolog, dietetyk, dermatolog, chirurg, chirurg naczyniowy.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.