Poradnik ZdrowieGinekolog - położnik › Schodząca skóra z pochwy

Eksperci radzą

Barbara Grzechocińska

Adiunkt Katedry i Kliniki Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Przyjmuje prywatnie w Warszawie przy ul. Krasińskiego 16 m.50 (zapisy codziennie w godzinach 8-20).

Schodząca skóra z pochwy

Schodzi mi skóra z pochwy. Swędzi i schodzi płatami. Nie mam upławów, ale ostatnio pojawił się nieprzyjemny zapach. Wizytę u ginekologa mam dopiero pod koniec listopada. Na udach po wewnętrznej stronie też zrobiły mi się jakieś zaczerwienienia i skóra też jest taka, jak na wargach sromowych.

Siostra mi poleciła maść CLOTRIMAZOLUM. Złagodziła ona objawy, nie swędzi mnie już. 12 września i 10 października miałam strasznie bolesne miesiączki. Nie stosuję antykoncepcji.

Jeśli to ważne, to palę papierosy i czasem piję alkohol. Często jestem zmęczona i śpiąca. Ostatnio bardzo dużo śpię. Niedługo matury i studniówka, więc mam dużo stresu. To coś poważnego, czy mogę poczekać z tym do końca listopada?

Przez internet diagnostyka nie jest możliwa. Na podstawie tego, co Pani napisała, nie jest to w ogóle możliwe, ponieważ nawet nie wiadomo, czego dotyczą opisane przez Panią objawy. Pochwa nie ma skóry.

Wizyta u lekarza uzależniona jest od Pani decyzji, od tego jak bardzo uciążliwe są objawy.

Szukasz odpowiedzi?
Bardzo prawdopodobne, że odpowiedź na nurtujące cię pytanie znajduje się już w naszej bazie.
Sprawdź to! W tym celu w okienku poniżej opisz hasłowo swój problem - postaraj się ograniczyć do trzech-czterech słów. Jeżeli wynik będzie negatywny - zadaj pytanie korzystając z formularza
Porady

Autodiagnoza - mężczyzna

badania dla panów
 
badania dla pań
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Porady – fachowe porady na temat zdrowia, porady medyczne, porady specjalistów i porady lekarzy. Znajdziesz tu porady lekarskie online na tematy dotyczące zdrowia. Dowiedz się więcej, zapytaj o objawy chorób, przyczyny, leczenie. Rzetelne porady dietetyczne, porady dietetyków, porady na temat wielu dziedzin życia. Skorzystaj z porady ekspertów. Znajdź odpowiedź i rozwiąż swoje problemy. Nie bój się pytać i zadawać pytania. Na twoje pytania czeka: stomatolog, stylistka paznokci, logopeda – pedagog, ginekolog – położnik, fizjolog żywienia, ginekolog, dietetyk, dermatolog, chirurg, chirurg naczyniowy.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.