Poradnik ZdrowieGinekolog - położnik › Pojawiający się i znikający guzek w piersi u 10-latki

Eksperci radzą

dr Monika Sieńkowska - Kamińska - ARCHIWALNE PYTANIA I ODPOWIEDZI

Cytolog, pracuje w SP ZOZ w Pułtusku.

Pojawiający się i znikający guzek w piersi u 10-latki

Witam, mam 10-letnią córkę, jakieś 3-miesiące temu w obydwu piersiach pojawiły jej się guzki (w jednej mniejszy, w drugiej większy) bolesne przy dotyku. Po ok. 1,5 miesiąca całkowicie zniknęły (kiedy już myślałam, że to dojrzewanie), a od dwóch tygodni ma w jednej piersi znowu guzek wielkości ok. 1 cm, w drugiej piersi nic nie ma. Czy to groźne? Czy mam się udać do specjalisty? Lekarz rodzinny mi nie pomaga, a ja się martwię. Pozdrawiam, mama Nicoli.

Najlepiej skonsultować problem ze specjalistą - ginekologiem dziecięcym.

Szukasz odpowiedzi?
Bardzo prawdopodobne, że odpowiedź na nurtujące cię pytanie znajduje się już w naszej bazie.
Sprawdź to! W tym celu w okienku poniżej opisz hasłowo swój problem - postaraj się ograniczyć do trzech-czterech słów. Jeżeli wynik będzie negatywny - zadaj pytanie korzystając z formularza
Porady

Autodiagnoza - mężczyzna

badania dla panów
 
badania dla pań
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Porady – fachowe porady na temat zdrowia, porady medyczne, porady specjalistów i porady lekarzy. Znajdziesz tu porady lekarskie online na tematy dotyczące zdrowia. Dowiedz się więcej, zapytaj o objawy chorób, przyczyny, leczenie. Rzetelne porady dietetyczne, porady dietetyków, porady na temat wielu dziedzin życia. Skorzystaj z porady ekspertów. Znajdź odpowiedź i rozwiąż swoje problemy. Nie bój się pytać i zadawać pytania. Na twoje pytania czeka: stomatolog, stylistka paznokci, logopeda – pedagog, ginekolog – położnik, fizjolog żywienia, ginekolog, dietetyk, dermatolog, chirurg, chirurg naczyniowy.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.