Poradnik ZdrowieEnergoterapeutka › Mrówienie głowy

Eksperci radzą

Ewa Morawska - ARCHIWALNE PYTANIA I ODPOWIEDZI

Mistrzyni SKHM Seichim i reiki, energoterapeutka i uzdrowicielka, doradca życiowy. Przyjmuje w Markach (osiedle Lisi Jar 12, tel.kom. 0 501 076 298) 

Mrówienie głowy

Mam 17 lat. Chciałbym uzyskąc informacje na temat mojej dolegliwości. Ciągle mam uczucie jakby coś mi chodziło po głowie - mrówienie. Miałem robione badania i wszystko jest dobrze. Jakie moga być przyczyny mojej dolegliwości?

Głównym komputerem naszego organizmu jest umysł a ciało jest tylko wykonawcą poleceń, wykonawcą naszych myśli, odczuć i wrażliwości na postrzeganie świata. Ciało więc sygnalizuje nam, że np. nie zgadzasz się na pewne rzeczy, ukrywasz je w sobie bojąc się reakcji otoczenia. To może wywoływać dolegliwości które Cię nękają. Trzeba przyjrzeć się przede wszystkim w jakich okolicznościach pojawia się mrowienie na głowie? Co je poprzedza (jakie wydarzenie) i co prowokuje ich powstanie. Może nie wiesz jak rozwiązać problem który cię nurtuje i nie daje spokoju? Jakie masz wady i słabości? I jak uzewnętrzniają się one w Twoim ciele i Twoim charakterze? Jak sobie z nimi radzisz? To wszystko jest bardzo ważne, ponieważ Twój problem mówi o nie załatwieniu jakiejś sprawy, która rozwiewa Twój spokój. Tak to jest postrzegane z punktu widzenia energetycznego. Można tez pokusić się o taką tezę, że masz problemy z kręgosłupem szyjnym i on może powodować taki dyskomfort w Twojej głowie. Gdy poczujesz „chodzenie mrówek” po głowie, poproś, kogoś by wykonał masaż karku, ale oczywiście bardzo delikatnie i z wyczuciem. Można też zrobić masaż całego kręgosłupa z uwzględnieniem kręgów szyjnych. Postaraj się uprawiać sport by dać lekkość i gibkość ciału, jedz zdrową żywność, myśl pozytywnie i nie bój się problemów które czasem spotykają Cię. Te wszystkie pozytywne działania zaowocują w niedalekiej przyszłości.
Szukasz odpowiedzi?
Bardzo prawdopodobne, że odpowiedź na nurtujące cię pytanie znajduje się już w naszej bazie.
Sprawdź to! W tym celu w okienku poniżej opisz hasłowo swój problem - postaraj się ograniczyć do trzech-czterech słów. Jeżeli wynik będzie negatywny - zadaj pytanie korzystając z formularza
Porady

Autodiagnoza - mężczyzna

badania dla panów
 
badania dla pań
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Porady – fachowe porady na temat zdrowia, porady medyczne, porady specjalistów i porady lekarzy. Znajdziesz tu porady lekarskie online na tematy dotyczące zdrowia. Dowiedz się więcej, zapytaj o objawy chorób, przyczyny, leczenie. Rzetelne porady dietetyczne, porady dietetyków, porady na temat wielu dziedzin życia. Skorzystaj z porady ekspertów. Znajdź odpowiedź i rozwiąż swoje problemy. Nie bój się pytać i zadawać pytania. Na twoje pytania czeka: stomatolog, stylistka paznokci, logopeda – pedagog, ginekolog – położnik, fizjolog żywienia, ginekolog, dietetyk, dermatolog, chirurg, chirurg naczyniowy.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.