Poradnik ZdrowiePsycholog › Mąż flirciarz

Eksperci radzą

Tatiana Ostaszewska-Mosak - ARCHIWALNE PYTANIA I ODPOWIEDZI

.

Mąż flirciarz

Mój mąż adoruje inne kobiety w mojej obecności. Zapewnia, że nic dla niego nie znaczą. Czuję się fatalnie w takich sytuacjach i on dobrze wie. Obiecuje poprawę, ale to tylko słowa. Czy mam się bać, że może mnie kiedyś zdradzi?

Witaj! Nie wiem czy masz "sie bać". Nie znam przecież dobrze twojego męża. Są faceci, którzy uwielbiają się pławić we własnej popularności i zachwycie innych ludzi. Szczególnie kobiet. Być może - przykro mi to pisać, ale - twoje zainteresowanie to dla niego zbyt mało. Sposobem na zdobycie uwagi kobiet jest ich adorowanie i przymilanie się do nich. To działa w 90 procentach sytuacji. Może także twój mąż nie bardzo umie sobie radzić w kontaktach z kobietami inaczej niż przez flirtowanie. Może sama rozmowa wydaje mu się zbyt mało interesująca, a mały flircik dodaje "pieprzyka" całej relacji. A może myśli, że kobiety właśnie tego od niego oczekują... Tak czy siak masz prawo do tego, aby czuć się dobrze w towarzystwie, a nie odczuwać złość czy smutek. Mąż musi przemyśleć swoje zachowanie. Za każdym razem dawaj mu do zrozumienia, że jest ci źle i nieswojo a może... Zacznij flirtować na pokaz z innymi mężczyznami. Czasem niestety działa tylko uczenie przez doświadczenie. Kiedy poczuje się sam jak odrzucony partner, to przestanie ciebie stawiać w takiej sytuacji.
Szukasz odpowiedzi?
Bardzo prawdopodobne, że odpowiedź na nurtujące cię pytanie znajduje się już w naszej bazie.
Sprawdź to! W tym celu w okienku poniżej opisz hasłowo swój problem - postaraj się ograniczyć do trzech-czterech słów. Jeżeli wynik będzie negatywny - zadaj pytanie korzystając z formularza
Porady

Autodiagnoza - mężczyzna

badania dla panów
 
badania dla pań
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Porady – fachowe porady na temat zdrowia, porady medyczne, porady specjalistów i porady lekarzy. Znajdziesz tu porady lekarskie online na tematy dotyczące zdrowia. Dowiedz się więcej, zapytaj o objawy chorób, przyczyny, leczenie. Rzetelne porady dietetyczne, porady dietetyków, porady na temat wielu dziedzin życia. Skorzystaj z porady ekspertów. Znajdź odpowiedź i rozwiąż swoje problemy. Nie bój się pytać i zadawać pytania. Na twoje pytania czeka: stomatolog, stylistka paznokci, logopeda – pedagog, ginekolog – położnik, fizjolog żywienia, ginekolog, dietetyk, dermatolog, chirurg, chirurg naczyniowy.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.