Poradnik ZdrowieStomatolog › Krzywe zęby

Eksperci radzą

dr Agnieszka Sicińska - ARCHIWALNE PYTANIA I ODPOWIEDZI

stomatolog, dyrektor medyczny Centrum Stomatologicznego EURODENTAL

Krzywe zęby

Moje całe uzębienie jest bardzo krzywe, czy jest możliwość zamiany ich na implanty? Ile będzie kosztowały te zabiegi, aby mój uśmiech był równy i biały?

Współczesna stomatologia oferuje wiele możliwości "naprawy" zębów. W Pani przypadku także jest wiele rozwiązań. Można np. założyć na zęby licówki, korony kosmetyczne, albo wspomniane przez Panią implanty. Koszty zabiegów są różne, w zależności od użytych materiałów oraz, przede wszystkim, od warunków jakie panują w jamie ustnej. I tak np. w Warszawie koszt licówki waha się od 1 020 zł do 1 950 zł; koszt wykonania korony to wydatek rzędu 650 zł - 2 550 zł; natomiast operacja wszczepienia implantu to przedział cenowy od 2 650 zł do 5 500 zł. Ważną informacją jest to, że nie trzeba wszczepiać 28 implantów, aby odbudować pełen uśmiech. Najpierw powinna Pani zaplanować wizytę konsultacyjną. Podczas tej wizyty lekarz wykona szczegółową diagnostykę i wspólnie z Panią zaplanuje leczenie.

Szukasz odpowiedzi?
Bardzo prawdopodobne, że odpowiedź na nurtujące cię pytanie znajduje się już w naszej bazie.
Sprawdź to! W tym celu w okienku poniżej opisz hasłowo swój problem - postaraj się ograniczyć do trzech-czterech słów. Jeżeli wynik będzie negatywny - zadaj pytanie korzystając z formularza
Porady

Autodiagnoza - mężczyzna

badania dla panów
 
badania dla pań
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Porady – fachowe porady na temat zdrowia, porady medyczne, porady specjalistów i porady lekarzy. Znajdziesz tu porady lekarskie online na tematy dotyczące zdrowia. Dowiedz się więcej, zapytaj o objawy chorób, przyczyny, leczenie. Rzetelne porady dietetyczne, porady dietetyków, porady na temat wielu dziedzin życia. Skorzystaj z porady ekspertów. Znajdź odpowiedź i rozwiąż swoje problemy. Nie bój się pytać i zadawać pytania. Na twoje pytania czeka: stomatolog, stylistka paznokci, logopeda – pedagog, ginekolog – położnik, fizjolog żywienia, ginekolog, dietetyk, dermatolog, chirurg, chirurg naczyniowy.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.