Poradnik ZdrowieGinekolog › Kłucie w jajniku i nawracająca infekcja

Eksperci radzą

Barbara Grzechocińska

Adiunkt Katedry i Kliniki Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Przyjmuje prywatnie w Warszawie przy ul. Krasińskiego 16 m.50 (zapisy codziennie w godzinach 8-20).

Kłucie w jajniku i nawracająca infekcja

Witam serdecznie, zwracam sie z bardzo wstydliwym dla mnie pytaniem. Około pół roku temu miałam infekcję pochwy, lekarz przepisał mi metronidazol (4 tabletki jednorazowo) po czym infekcja na jakiś czas zniknęła. Jednak od paru miesięcy mam kłucie z prawej strony dolnej części brzucha, mam uczucie, jakby coś tam w środku mnie uwierało. Dlatego nasunęło mi się pytanie, ze może mam w pochwie ciało obce? Lekarz robił mi badanie moczu, cytologię, usg dopochwowe, gdzie na ekranie widniała jakaś kropeczka i lekarz powiedział, abym zrobiła test ciążowy, bo to jest zbyt małe aby stwierdzić, czy to ciąża. Test wyszedł negatywny. Bóle występują nadal, a lekarz powiedział, żeby czekać aż bóle będą silniejsze i gdy się pogorszy. Bardzo mnie te bóle niepokoją. Na dodatek od paru dni wystąpił znowu przykry rybi zapach z pochwy i żółte upławy. Przyznam ze skruchą, że zdarzyła mi się parę razy masturbacja z różnymi przedmiotami, które miałam pod ręką, np. grubym długopisem i nie jestem w 100% pewna, czy jakaś część tego może mi w pochwie utknęła? Bardzo mnie to pytanie męczy, czy to jest możliwe, że na USG nie zostało to wykryte? Jest to bardzo wstydliwy dla mnie temat i nie powiedziałam o tym lekarzowi, zwłaszcza, że nie jestem tego pewna. Bardzo proszę o odpowiedź. Dziękuję, pozdrawiam

Podczas badania ginekologicznego lekarz na pewno stwierdziłby obecność ciała obcego w pochwie. Przykry zapach najczęściej związany jest z rozwojem nieprawidłowej flory bakteryjnej. Wymaga Pani leczenia, a później stosowania probiotyku z pałeczkami kwasu mlekowego.
Szukasz odpowiedzi?
Bardzo prawdopodobne, że odpowiedź na nurtujące cię pytanie znajduje się już w naszej bazie.
Sprawdź to! W tym celu w okienku poniżej opisz hasłowo swój problem - postaraj się ograniczyć do trzech-czterech słów. Jeżeli wynik będzie negatywny - zadaj pytanie korzystając z formularza
Porady

Autodiagnoza - mężczyzna

badania dla panów
 
badania dla pań
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Porady – fachowe porady na temat zdrowia, porady medyczne, porady specjalistów i porady lekarzy. Znajdziesz tu porady lekarskie online na tematy dotyczące zdrowia. Dowiedz się więcej, zapytaj o objawy chorób, przyczyny, leczenie. Rzetelne porady dietetyczne, porady dietetyków, porady na temat wielu dziedzin życia. Skorzystaj z porady ekspertów. Znajdź odpowiedź i rozwiąż swoje problemy. Nie bój się pytać i zadawać pytania. Na twoje pytania czeka: stomatolog, stylistka paznokci, logopeda – pedagog, ginekolog – położnik, fizjolog żywienia, ginekolog, dietetyk, dermatolog, chirurg, chirurg naczyniowy.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.