Poradnik ZdrowieGinekolog - położnik › Jakie są przyczyny spóźniania się okresu?

Eksperci radzą

Barbara Grzechocińska

Adiunkt Katedry i Kliniki Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Przyjmuje prywatnie w Warszawie przy ul. Krasińskiego 16 m.50 (zapisy codziennie w godzinach 8-20).

Jakie są przyczyny spóźniania się okresu?

Witam, mam takie pytanie: mój chłopak wkładał swojego penisa do mojej pochwy, jednak nie spuścił się we mnie. Minęło już ok. 2 miesięcy, ale od tego czasu spóźnia mi się okres. Kiedy mi wkładał penis był mokry. Czy od tego mogłam zajść w ciążę? Kiedyś miałam podobny problem, nie miałam wtedy chłopaka, a spóźniał mi się okres. Byłam u ginekologa, dał mi tabletki, twierdził że zbyt mocno reaguję na stres i to jest przyczyną opóźnienia okresu. Proszę mi pomóc. To ważne dla mnie, pozdrawiam

Na podstawie tego, co Pani napisała ciąży ani potwierdzić ani wykluczyć nie można. Radzę wykonać test ciążowy i bez względu na wynik zgłosić się do ginekologa.

Szukasz odpowiedzi?
Bardzo prawdopodobne, że odpowiedź na nurtujące cię pytanie znajduje się już w naszej bazie.
Sprawdź to! W tym celu w okienku poniżej opisz hasłowo swój problem - postaraj się ograniczyć do trzech-czterech słów. Jeżeli wynik będzie negatywny - zadaj pytanie korzystając z formularza
Porady

Autodiagnoza - mężczyzna

badania dla panów
 
badania dla pań
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Porady – fachowe porady na temat zdrowia, porady medyczne, porady specjalistów i porady lekarzy. Znajdziesz tu porady lekarskie online na tematy dotyczące zdrowia. Dowiedz się więcej, zapytaj o objawy chorób, przyczyny, leczenie. Rzetelne porady dietetyczne, porady dietetyków, porady na temat wielu dziedzin życia. Skorzystaj z porady ekspertów. Znajdź odpowiedź i rozwiąż swoje problemy. Nie bój się pytać i zadawać pytania. Na twoje pytania czeka: stomatolog, stylistka paznokci, logopeda – pedagog, ginekolog – położnik, fizjolog żywienia, ginekolog, dietetyk, dermatolog, chirurg, chirurg naczyniowy.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.