Poradnik ZdrowieFizjolog żywienia › Ćwiczenia na stepperze

Eksperci radzą

Iza Czajka

Autorka książki "Dieta w wielkim mieście", miłośniczka biegów i maratonów.

Ćwiczenia na stepperze

Chciałabym się dowiedzieć, czy ćwiczenia na stepperze rozbudowują tylko mięśnie, czy dzięki tym ćwiczeniom można również spalić tkankę tłuszczową, a tym samy wyszczuplić nogi i pośladki? A jeżeli można również wyszczuplić wspomniane partie ciał, to jak na tym urządzeniu należy ćwiczyć i ile razy w tygodniu?

Witaj Moniko Żeby pozbyć się tkanki tłuszczowej należy jak najwięcej ruszać się w strefie spalania tkanki tłuszczowej. Powinna być ona ustalana przez specjalistę. Przyjmijmy zakres tętna 130-140 HR. W tej strefie powinna pani jak najdłużej pracować. Może być to marsz, marsz z kijami, lekki trucht, rower, specjalna gimnastyka w klubie. Wysiłki te będą skuteczniej działać rano przed śniadaniem. Stepper powinien być użyty do modelowania mięśni pośladków i ud. Należy się jednak do tego zabrać po odchudzaniu. Do wzmocnienia mięśni potrzebne są 2-3 sesje w tygodniu o sporym obciążeniu. Warto teraz odwiedzić ścieżki biegowe Nike. Tam można nauczyć się biegać i ładnie wymodelować uda i pośladki. Siła biegowa. To jest najlepszy sposób na sexi nogi. Polecam.

Szukasz odpowiedzi?
Bardzo prawdopodobne, że odpowiedź na nurtujące cię pytanie znajduje się już w naszej bazie.
Sprawdź to! W tym celu w okienku poniżej opisz hasłowo swój problem - postaraj się ograniczyć do trzech-czterech słów. Jeżeli wynik będzie negatywny - zadaj pytanie korzystając z formularza
Porady

Autodiagnoza - mężczyzna

badania dla panów
 
badania dla pań
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Porady – fachowe porady na temat zdrowia, porady medyczne, porady specjalistów i porady lekarzy. Znajdziesz tu porady lekarskie online na tematy dotyczące zdrowia. Dowiedz się więcej, zapytaj o objawy chorób, przyczyny, leczenie. Rzetelne porady dietetyczne, porady dietetyków, porady na temat wielu dziedzin życia. Skorzystaj z porady ekspertów. Znajdź odpowiedź i rozwiąż swoje problemy. Nie bój się pytać i zadawać pytania. Na twoje pytania czeka: stomatolog, stylistka paznokci, logopeda – pedagog, ginekolog – położnik, fizjolog żywienia, ginekolog, dietetyk, dermatolog, chirurg, chirurg naczyniowy.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.