Poradnik ZdrowieGinekolog › Bóle w podbrzuszu

Eksperci radzą

Barbara Grzechocińska

Adiunkt Katedry i Kliniki Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Przyjmuje prywatnie w Warszawie przy ul. Krasińskiego 16 m.50 (zapisy codziennie w godzinach 8-20).

Bóle w podbrzuszu

Witam, mam problem. Od jakiegoś tygodnia mam mocne skurcze w podbrzuszu. Czasami boli mnie lewa strona, czasem prawa. Dzisiaj zaczęły mnie boleć piersi. Okres powinnam dostać za około półtora tygodnia. Nie uprawiałam seksu z moim chłopakiem, ale wkładał mi palce. Czy jest możliwość, że na palcach była sperma? Zawsze uważaliśmy, więc nie wiem czy to możliwe, ale nie umiem inaczej wytłumaczyć bóli. Proszę o pomoc co to może być. Czuję czasem kłucie, czasem skręty przypominające nawet zakwasy.

Pozwolę sobie Panią zacytować "Czy jest możliwość że na palcach była sperma?" Takie informacje są wyłącznie w posiadaniu Pani i Pani partnera. Przyczyn bólów brzucha jest bardzo wiele. Przez internet nie da się zdiagnozować jak to jest akurat u Pani. Bóle piersi mogą pojawiać się w II połowie cyklu. Skoro objawy niepokoją Panią należy osobiście zgłosić się do lekarza.

Szukasz odpowiedzi?
Bardzo prawdopodobne, że odpowiedź na nurtujące cię pytanie znajduje się już w naszej bazie.
Sprawdź to! W tym celu w okienku poniżej opisz hasłowo swój problem - postaraj się ograniczyć do trzech-czterech słów. Jeżeli wynik będzie negatywny - zadaj pytanie korzystając z formularza
Porady

Autodiagnoza - mężczyzna

badania dla panów
 
badania dla pań
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Porady – fachowe porady na temat zdrowia, porady medyczne, porady specjalistów i porady lekarzy. Znajdziesz tu porady lekarskie online na tematy dotyczące zdrowia. Dowiedz się więcej, zapytaj o objawy chorób, przyczyny, leczenie. Rzetelne porady dietetyczne, porady dietetyków, porady na temat wielu dziedzin życia. Skorzystaj z porady ekspertów. Znajdź odpowiedź i rozwiąż swoje problemy. Nie bój się pytać i zadawać pytania. Na twoje pytania czeka: stomatolog, stylistka paznokci, logopeda – pedagog, ginekolog – położnik, fizjolog żywienia, ginekolog, dietetyk, dermatolog, chirurg, chirurg naczyniowy.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.