Poradnik ZdrowieStomatolog › Bóle głowy po wyrwaniu zęba

Eksperci radzą

dr Agnieszka Sicińska - ARCHIWALNE PYTANIA I ODPOWIEDZI

stomatolog, dyrektor medyczny Centrum Stomatologicznego EURODENTAL

Bóle głowy po wyrwaniu zęba

Pięć dni po wyrwaniu zęba mam silne bóle głowy. Zabieg trwał około godziny. Czy to jest normalne? Obawiam się, bo jestem w 6 miesiącu ciąży.

Czasami tak się zdarza, że po skomplikowanej ekstrakcji zęba pojawiają się różne dolegliwości bólowe w obrębie głowy. Najczęściej jednak występują zaraz po zabiegu. Wydaje mi się, że ból głowy w Pani przypadku nie jest spowodowany ekstrakcją zęba. Jednak, aby moja wypowiedź była wiarygodna powinnam Panią obejrzeć, zdiagnozować. Proponuję, aby skonsultowała się Pani ze stomatologiem, który wykonywał zabieg. Jest Pani w ciąży, a żadne dolegliwości bólowe nie sprzyjają dziecku.

Szukasz odpowiedzi?
Bardzo prawdopodobne, że odpowiedź na nurtujące cię pytanie znajduje się już w naszej bazie.
Sprawdź to! W tym celu w okienku poniżej opisz hasłowo swój problem - postaraj się ograniczyć do trzech-czterech słów. Jeżeli wynik będzie negatywny - zadaj pytanie korzystając z formularza
Porady

Autodiagnoza - mężczyzna

badania dla panów
 
badania dla pań
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Porady – fachowe porady na temat zdrowia, porady medyczne, porady specjalistów i porady lekarzy. Znajdziesz tu porady lekarskie online na tematy dotyczące zdrowia. Dowiedz się więcej, zapytaj o objawy chorób, przyczyny, leczenie. Rzetelne porady dietetyczne, porady dietetyków, porady na temat wielu dziedzin życia. Skorzystaj z porady ekspertów. Znajdź odpowiedź i rozwiąż swoje problemy. Nie bój się pytać i zadawać pytania. Na twoje pytania czeka: stomatolog, stylistka paznokci, logopeda – pedagog, ginekolog – położnik, fizjolog żywienia, ginekolog, dietetyk, dermatolog, chirurg, chirurg naczyniowy.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.