Poradnik ZdrowieStomatolog › Ból szyi po usunięciu zęba?

Eksperci radzą

dr Agnieszka Sicińska - ARCHIWALNE PYTANIA I ODPOWIEDZI

stomatolog, dyrektor medyczny Centrum Stomatologicznego EURODENTAL

Ból szyi po usunięciu zęba?

Dwa dni temu usunęłam górną lewą ósemkę - dzisiaj obudziłam się z bólem w okolicy lewej strony szyi, promieniującym od tylnej strony ucha aż po ramię. Ból nasila się przy głębokim oddychaniu. Czy to ma związek z zabiegiem? Czy to możliwe, że mnie np. przewiało wczoraj przy wysiłku podczas porządków domowych przy lekkim przeciągu? Czy może źle spałam? Dominika

Wszystkie powody bólu, które Pani podaje są prawdopodobne... Przede wszystkim, dużym błędem były porządki domowe zaraz po zabiegu. Po ekstrakcji NIE WOLNO wykonywać żadnych prac wysiłkowych! Powinna Pani jak najszybciej zgłosić się do stomatologa, który wykonywał zabieg. Proszę opisać wszystkie dolegliwości, lekarz na pewno znajdzie sposób, aby Pani pomóc.

Szukasz odpowiedzi?
Bardzo prawdopodobne, że odpowiedź na nurtujące cię pytanie znajduje się już w naszej bazie.
Sprawdź to! W tym celu w okienku poniżej opisz hasłowo swój problem - postaraj się ograniczyć do trzech-czterech słów. Jeżeli wynik będzie negatywny - zadaj pytanie korzystając z formularza
Porady

Autodiagnoza - mężczyzna

badania dla panów
 
badania dla pań
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Porady – fachowe porady na temat zdrowia, porady medyczne, porady specjalistów i porady lekarzy. Znajdziesz tu porady lekarskie online na tematy dotyczące zdrowia. Dowiedz się więcej, zapytaj o objawy chorób, przyczyny, leczenie. Rzetelne porady dietetyczne, porady dietetyków, porady na temat wielu dziedzin życia. Skorzystaj z porady ekspertów. Znajdź odpowiedź i rozwiąż swoje problemy. Nie bój się pytać i zadawać pytania. Na twoje pytania czeka: stomatolog, stylistka paznokci, logopeda – pedagog, ginekolog – położnik, fizjolog żywienia, ginekolog, dietetyk, dermatolog, chirurg, chirurg naczyniowy.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.