Poradnik ZdrowieKardiolog › Bardzo niski puls

Eksperci radzą

lek. med. Adam Brzozowski - ARCHIWALNE PYTANIA I ODPOWIEDZI

Jest kierownikiem oddziału Kardiologii Inwazyjnej w szpitalu Medicover. Do jego dodatkowych umiejętności należą wszczepienia i programowanie stymulatorów serca oraz leczenie inwazyjne choroby wieńcowej (koronografia).

Bardzo niski puls

Mam niski puls 40-45, boje się, że kiedyś się nie obudzę,

Myślę, że nie ma podstaw to takich obaw. Jeżeli nie ma Pani zasłabnięć, zawrotów głowy związanych z wolną czynnością serca, to nie ma podstaw do niepokoju. Jeżeli jednak występują ww. dolegliwości, proponuję wykonać Holtera EKG. Być może wskazane będzie wszczepienie stymulatora serca, ale decyzja po badaniu.

Szukasz odpowiedzi?
Bardzo prawdopodobne, że odpowiedź na nurtujące cię pytanie znajduje się już w naszej bazie.
Sprawdź to! W tym celu w okienku poniżej opisz hasłowo swój problem - postaraj się ograniczyć do trzech-czterech słów. Jeżeli wynik będzie negatywny - zadaj pytanie korzystając z formularza
Porady

Autodiagnoza - mężczyzna

badania dla panów
 
badania dla pań
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Porady – fachowe porady na temat zdrowia, porady medyczne, porady specjalistów i porady lekarzy. Znajdziesz tu porady lekarskie online na tematy dotyczące zdrowia. Dowiedz się więcej, zapytaj o objawy chorób, przyczyny, leczenie. Rzetelne porady dietetyczne, porady dietetyków, porady na temat wielu dziedzin życia. Skorzystaj z porady ekspertów. Znajdź odpowiedź i rozwiąż swoje problemy. Nie bój się pytać i zadawać pytania. Na twoje pytania czeka: stomatolog, stylistka paznokci, logopeda – pedagog, ginekolog – położnik, fizjolog żywienia, ginekolog, dietetyk, dermatolog, chirurg, chirurg naczyniowy.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.