Poradnik ZdrowieDermatolog › dr n. med. Elżbieta Szymańska

Ekspert radzi

dr n. med. Elżbieta Szymańska

Dermatolog-wenerolog. Zajmuje się dermatologią klasyczną i estetyczną. Pracuje jako z-ca kierownika w Klinice Dermatologii CSK MSW oraz dyr. ds. medycznych Centrum Profilaktyki i Terapii w Warszawie. Od 2011 r. pełni funkcję kierownika naukowego Studiów Podyplomowych WUM “Medycyna Estetyczna”.

Szukasz odpowiedzi?
Bardzo prawdopodobne, że odpowiedź na nurtujące cię pytanie znajduje się już w naszej bazie.
Sprawdź to! W tym celu w okienku poniżej opisz hasłowo swój problem - postaraj się ograniczyć do trzech-czterech słów. Jeżeli wynik będzie negatywny - zadaj pytanie korzystając z formularza
Porady
 
Ścięgno Achillesa - urazy i leczenie
Jeśli mogę coś Panu polecić lepszego na ścięgna oraz stawy, które faktycznie działa bo wiem z doświadczenia na siłowni to Animal Flex, dosyć drogi ale skład ma konkret - jedna saszetka to bodajże 8 tabletek ...
 
 
Brak ochoty na seks z mężem
Co to jest w koncu? To jakieś krople?
 
 
Jak sobie radzić ze zmęczeniem, brakiem motywacji?
zapraszam - https://youtu.be/3D94MV4Vb1o - sposób na przypływ siły życiowej =pomoże
Autor: metodagayalama
 
 
Rozpoznanie histopatologiczne
A u kogo byłaś?? Ja u dariuszlange.pl, mogę bardzo polecić jeśli będziesz potrzebowała kogoś sprawdzonego. :) Lekarz ten prowadzi badania mikroskopowe histopatologiczne i cytologiczne w Gliwicach.
 
 
forum.poradnikzdrowie.pl

Autodiagnoza - mężczyzna

badania dla panów
 
badania dla pań
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Porady – fachowe porady na temat zdrowia, porady medyczne, porady specjalistów i porady lekarzy. Znajdziesz tu porady lekarskie online na tematy dotyczące zdrowia. Dowiedz się więcej, zapytaj o objawy chorób, przyczyny, leczenie. Rzetelne porady dietetyczne, porady dietetyków, porady na temat wielu dziedzin życia. Skorzystaj z porady ekspertów. Znajdź odpowiedź i rozwiąż swoje problemy. Nie bój się pytać i zadawać pytania. Na twoje pytania czeka: stomatolog, stylistka paznokci, logopeda – pedagog, ginekolog – położnik, fizjolog żywienia, ginekolog, dietetyk, dermatolog, chirurg, chirurg naczyniowy.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.